O nás

ALFABYT s.r.o. příští rok oslaví 30 let na trhu, kdy aktuálně spravuje přes 3000 bytových jednotek. Již déle než 15 let nás najdete v sídle na Plzeňské ulici v Karlových Varech ( parkování, zastávka MHD ).

O nás

ALFABYT je tradiční a stabilní poskytovatel správcovských služeb, a to již od roku 1993, který sází na zkušené zaměstnance a moderní technologie. V roce 2022 přešel ALFABYT do nové etapy. Do společnosti majetkově vstoupili dva společníci (David a Honza), které spojila společná vize, a to udělat z ALFABYTu moderního správce, který se opírá o zkušenosti, profesionalitu a inovativní technologie. Tým správy se rozšířil o nové tváře, přešel na lepší správcovský program a již nyní je schopen nabídnout více služeb a větší přehlednost pro své klienty.

O jednatelích společnosti - Honza

Jan Lukeš se více než 20 let podílel na poskytování služeb společenstvím vlastníků a bytovým družstvům v oblasti vymáhání pohledávek. Jeho práce vyústila v založení vlastní správcovské společnosti známé jako Správa 85, která se tzv. od nuly vyprofilovala v kvalitního poskytovatele služeb v oblasti. Správa 85 funguje samostatně a odděleně od ALFABYTu, byť za účelem zvýšení efektivity využíváme kontaktů a určité vzájemné synergie. V rámci ALFABYTu má Honza na starosti zejména posun k digitalizaci a prezentace zájemcům o naše služby.

O jednatelích společnosti - David

Mgr. David Mikula získal vysokoškolské vzdělání v oblasti personalistiky a práva. Je zkušeným advokátem, který již skoro patnáct let působí v přední advokátní kanceláři v Karlových Varech zajišťující komplexní právní služby. Z titulu své právní praxe a zkušeností má krom jiného v rámci ALFABYTu na starosti zejména dohled nad kvalitou právního servisu, který ALFABYT svým klientům poskytuje a v případě potřeby využívá společnost ALFABYT jeho služby coby právníka.

Oba společníci se v případě potřeby aktivně účastní schůzí jednotlivých společenství a je možné je přímo kontaktovat v případě zájmu o spolupráci nebo o prezentaci služeb ALFABYTu.

Naše vize a klienti

ALFABYT vždy byl, je a bude spolehlivým správcem pro Karlovy Vary a blízké okolí, který s ohledem na digitalizaci a nové možnosti více rozšíří své služby pro celý Karlovarský kraj. Svým klientům, vlastníkům bytových domů, společenstvím vlastníků a bytovým družstvům, nadále nabídne moderní a profesionální služby na nejvyšší úrovni a rozsahu.

Chceme se stát skutečně společensky odpovědní a v budoucnu, s Vaší pomocí, podporovat neziskové projekty a znevýhodněné osoby v našem okolí. V této souvislosti připravujeme ojedinělý projekt, který Vám rádi představíme.

Tým

Náš tým

Alena Váňová
alena.vanova@alfabyt.cz
Ředitelka společnosti
Martina Všetečková
vseteckova@alfabyt.cz
Správa
Nataša Rojková
rojkova@alfabyt.cz
Technický úsek
Helena Váňová
vanova@alfabyt.cz
Účetní
Jana Procházková
prochazkova@alfabyt.cz
Správa
Jana Kryštovová
krystovova@alfabyt.cz
Správa
Jiří Kobilák
Technik
Mgr. David Mikula
Jednatel, právní služby
Jan Lukeš
jan.lukes@alfabyt.cz
Jednatel, správa
Karel Job
Servis, odečty